Salı , 21 Ekim 2014
Son Yazılar
Etiket Arşivi:

İntibak Sorgulama

İntibak Sorgulama

SGK‘nın birkaç gün önce duyurduğu İntibak Sorgulama sayfası yayında. SGK’nın yazılımcıları tarafından geliştirilen İntibak Sorgulama sayfasında TC Kimlik Numaranızı ve SGK Sicil Numaranızı girerek İntibak Yasası ile birlikte gelen maaş farklarını sorgulayabilirsiniz. Geliştirilen bu sayfa sayesinde maaşlardaki değişme rahat bir şekilde hesaplanabiliyor. Kişiler bu sayfa üzerinden İntibak Yasası ile oluşan İntibak Farkları ve Ocak 2013 Maaş Bilgilerine ulaşabiliyor. İntibak Zammı Sorgulama ... Devamını Oku »

İntibak Yasası Zam Oranları

İntibak Yasası ile ilgili daha önceki konumuzda intibak zamlarının ne kadar olacacağını ziyaretçilerimizle paylaşmıştık. Bu sayfada ise 1982 ve sonrasında emekli maaşı bağlananlar için intibak zammı tablosu bulunuyor. 3600 günden emekli olanlar, 5500 günden emekli olanlar, 6000 günden emekli olanlar ve 7400 ve 9000 günden emekli olanlar için kişilerin derece, kademe ve gösterge değerlerine göre intibak farkı oranları bulunuyor. Bu tabloya ... Devamını Oku »

İntibak Zammı Tablosu ve Maaş Hesaplaması – İntibak Yasası ile Kim Ne Kadar Alacak?

Son zamanlarda gündemdeki yerini koruyan konulardan biri de “Emeklilerde intibak yasası ile kim ne kadar alacak?” sorusudur. İntibak hesaplamaları sonucunda yıllardır maaşını eksik alan yaklaşık 2500 emekliye yapılacak olan toplu ödemeler başlamış durumdadır. Bu hesaplamalar sonucunda emeklilerin maaş hesaplarına yatırılmaya başlanan toplu ödeme tutarı, yaklaşık olarak 22 bin liraya kadar çıkmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Fatih Acar’ın açıklamalarına emekliler çok ... Devamını Oku »


Reklam Gizlilik Politikası
SSKSorgu.Net'in T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan SSKSorgu Net sorumlu değildir. |